KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458017

nr 1745 8017

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad - 17, Strandvågor. Olja på pannå, 27x29 cm, yttermått inklusive ram: 31x33

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:57:30

1/12 18:29:07 1      Vinnande bud

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning